הורים מעשנים: איך להיפטר מריח של עישון בבית?

איך להיפטר מריח של עישון בבית

באופן טבעי ומוצדק למדי, הורים מעשנים שואפים למזער את נזקי העישון הכלליים על כל דיירי הבית עד כמה שרק ניתן ומעדיפים להרחיק את הריחות עד כמה שרק ניתן. בדיוק בגלל זה הורים רבים מעשנים רק מחוץ לבית (ויש כאלו שרק בעבודה אפילו), מצחצחים שיניים ושוטפים ידיים אחרי כל סיגריה ועושים עוד שלל פעולות על מנת שהעישון ייתן את אותותיו כמה שפחות. עם זאת, יש הורים שמעשנים בתוך הבית או מחוצה לו כך שהעשן נכנס אל תוך הבית, מה שעשוי בהחלט לגרום למצב בו הבית מדיף ריח חריף של סיגריות, וזה בהחלט משהו שנרצה להמנע ממנו. למרבה המזל, יש כמה וכמה שיטות לעשות את זה ולמען האמת הן גם לא כל כך מורכבות. אם גם אתם מחפשים את הדרכים לצמצמם את הריח של הסיגריות בבית, הנה כמה שיטות שיאפשרו לכם לעשות זאת.

נרות ריחניים

שווה מאד לדעת שישנם נרות ריחניים מיוחדים שהמטרה העיקרית שלהם היא לנטרל ולצמצם ריח של עישון בבית. מוצרים כאלה יכולים לעזור בשימוש קבוע והם בהחלט מהווים פתרון מצוין לריח הסיגריות. אם אתם מחפשים נרות מהסוג שבאמת עושים את העבודה ומנטרלים את ריח הסיגריות ועל הדרך מגיעים במחירים נוחים וטובים, שווה להכיר את אתר גודסטאף. באתר הזה תוכלו לבחור מתוך מגוון גדול למדי של נרות ריחניים בריחות משתנים של פקאן, קינמון, אגוזים, ליים, אוכמניות, מלון ואבטיח עוד, שווה הצצה.

הפעילו את המאוורר

אם יש באפשרותכם, הפעילו את המאוורר בזמן שאתם מעשנים (חשוב כמובן להקפיד על בטיחות עם ילדים בקרבת מאוורר בגלל מקרי עבר של פציעות) וזה יעזור בהחלט להוציא את העשן החוצה ולהעיף את הריח של הסיגריות. אם יש לכם מאוור תקרה זה מצוין (וגם מעולה לימי הקיץ החמים) ואם עדיין לא שווה בהחלט לשקול רכישה והתקנה של אחד כזה, אבל אם אין לכם ואתם לא מתכוונים לרכוש מאוורר חדש, אפשר בהחלט להסתפק במאוורר עומד שיעשה עבודה לא רעה בכלל.

מטהר אוויר אוטומטי

עוד רעיון מצוין בגזרת נטרול הריחות הוא מטהר אוויר אוטומטי. מדובר למעשה במוצר שאתם מתקינים בנקודה מסוימת בבית (עדיף בקרבת המקום בו אתם מעשנים) ומשחרר בפרקי זמן קצובים וקבועים מראש תרסיס מטהר אוויר ריחני. ישנם בהחלט תרסיסים מצוינים שיכולים לנטרל במידה רבה את ריחות העישון ופשוט חשוב לבחור את התרסיס עם הריח שאתם הכי אוהבים ומתחברים אליו. מה שחשוב לזכור כאן זה שעל מנת שזה יהיה אפקטיבי, בכל כמה זמן צריך להחליף את התרסיס שמן הסתם אוזל עם הזמן.

שמנים אתריים

שמנים אתריים זה גם משהו שיכול לנטרל ריחות רעים בלי בעיה ואפילו להתמודד עם ריחות העישון החזקים. אפשר לרכוש שמנים כאלו בכל מיני מקומות וצריך לזכור שהם נורא מרוכזים, כך שאתם לא צריכים כמות גדולה. טפטפו כמה טיפות של שמן לתוך סיר מים רותחים ואתם כבר תרגישו את הארומה המיוחדת באוויר שתנטרל בקלות כל ריח רע.

כבסו בדים

זכרו כי ריח הסיגריות נדבק לבגדים ולמצעים ולכן חשוב לכבס בתדירות גבוהה יחסית. בנוגע לספה אותה לא ניתן לכבס וגם אליה עשוי להדבק הריח של הסיגריות, אפשר בהחלט לעשות ניקוי ספות מקצועי אחת לכמה חודשים שיעזור בלי ספק לנטרל את הריחות הרעים והבלתי רצויים.

לסיכום – הנה לכם כמה שיטות מצוינות לנטרול ריח הסיגריות שבהחלט עובדות. אם תקפידו לעשות את הדברים הללו תוכלו להמשיך לעשן בבית מבלי לסבול מהריח הרע שמצטבר לאורך זמן.

נגישות