הילדים עולים לכיתה א'? זה בדיוק הזמן לרכוש מדפסת, וזו המומלצת ביותר שלנו

מדפסות הן דבר שימושי ביותר. כפי שמשתמשים בהן בעולם העסקים באופן קבוע ונרחב, כך גם בבתים פרטיים. כבר בכיתה א ולמעשה אפילו לפני כן, הילדים הם "לקוחות" נלהבים של חומרי הדפסה, דוגמת דפי צביעה. ההורים, בתור הספקים ללקוחות האלה, צריכים לבחור מדפסת שתתאים למשימה. במאמר הקצר הבא, נציג מדפסת מומלצת למטרה זו ובכלל ועוד כמה טיפים שימושיים בנושא זה.

דיו למדפסת hp 4675 – אפשר לרכוש גם במחירים נגישים!

למי שלא מבין מדוע חשוב כל כך נושא הדיו, הסבר קצר: בתחום המדפסות, "חומרים מתכלים" הם מקור הוצאה שוטפת מרכזית. לאחר הוצאה חד פעמית על רכישת המדפסת, יש לרכוש באופן מתמיד נייר, טונרים (במדפסות לייזר) ולגבי מדפסות הזרקת דיו, צריך לרכוש מכלי דיו. רבים לא מודעים לכך, שזו היא הוצאה גדולה במצטבר. למרות שמצב אופייני מאוד, הוא שהמדפסת עצמה זולה למדי. יש לכך פתרון מצוין, אשר נקרא מכילי דיו תואמים. אלה מכלי דיו שתואמים מבחינה טכנית למכלים המקוריים של יצרן המדפסת, אך הם פחות יקרים. גם דיו עבור מדפסת hp 4675 זמין בפורמט של דיו תואם. למעשה, המוצר זמין אונליין לחיסכון בזמן, באתר דיו XL. ראשי דיו למדפסת זו הם חלק מסדרת ראשי דיו בשם HP 652. תוכלו למצוא אותם באתר דיו XL בכמות כפולה מהכמות המקורית! עם מכלי דיו תואמים אלה, תוכלו להדפיס בממוצע 700 דפים בשחור או 600 דפים בצבעוני. לשם ההשוואה, המכלים המקוריים מאפשרים הדפסת 360 דפים בצבע שחור ו-200 דפים בצבעוני.

הכירו את HP DeskJet 4675

DeskJet 4675 הוא הדגם של HP שבו נעסוק, כמדפסת מומלצת עבור משפחות עם ילדים, לקראת התחלת לימודים בבית הספר. זה הוא דגם בסיסי למדי, אך מיותר להוציא סכומים גדולים על מדפסת הרבה יותר משוכללת, מבלי שתשתמשו ביכולות שלה. אלה כמה תכונות בולטות של דגם זה:

 

 

מדפסת משולבת

ראשית, לא מדובר רק במדפסת! מוצר זה הוא למעשה "מדפסת משולבת" או all in one. משמעות הדבר, היא שאתם מקבלים מדפסת פלוס סורק פלוס “מכונת צילום" וגם מכשיר פקס מובנה.

צבעונית

כמובן, עבור הדפסות לילדים, חשובה האפשרות של הדפסה בצבע. אחד הצבעים הוא שחור, כך שמדפסת זו תדפיס היטב גם מסמכים שונים בשחור לבן. כלומר, היא תהיה שימושית גם עבורכם לצרכים שונים וגם עבור הילדים.

מהירות

למדפסת מהירות סבירה בהחלט. אתם לא משרד עמוס בעבודה, שבו חשובה תפוקת מדפסת מרבית. כך שעם מהירויות של 6.8 דפים לדקה בצבע, מדפסת זו בהחלט תענה על הצרכים של שימוש ביתי לילדים.

הדפסה אלחוטית

המדפסת מתחברת בכבל USB אך גם אלחוטית. תודות ליכולת זו, תוכלו להדפיס גם מסמארטפון או מטאבלט.

ניהול נוח

למדפסת צג ניהול מבוסס מגע, בגודל 5.5 ס"מ מרובע.

עלות כוללת נוחה

מדפסת לא חייבת להיות מוצר יקר ודגם זה ממחיש זאת. עם זאת, ברור שתיקחו את ההיבט הכספי בחשבון בבחירת מדפסת כמו DeskJet 4675. כדאי לחשוב על כך באופן רחב, מנקודת מבט של עלויות לאורך זמן. כיצד לחסוך בעלויות הדיו כבר הסברנו והיבט נוסף הוא עמידות – מדפסת שלא תתקלקל ותדרוש החלפה לעתים קרובות. מבחינה זו, מדובר על מדפסת קומפקטית (סיכוי נמוך יותר להיפגע, ממשחקי ילדים ובכלל). אם תשמרו עליה, היא תחזיק מעמד לזמן רב ותחזיר את ההשקעה בה.

לסיכום

מדפסת עבור ילדים בכיתה א, היא לא מוצר יקר במיוחד. למרות זאת, גם כאן כדאי לבחור בתשומת לב, בחירה אשר התועלות שלה יבואו לידי ביטוי בהמשך. כולל במחירי הדיו.

נגישות