מדריך קניה לבגדי ילדים

ילדים זו שמחה וברכה, וילדים גדלים מאוד מהר, כמה מהר, התכוננו להוצאה של מאות שקלים עבור בגדי ילדים בכל עונה. על מנת למזער נזקים בכיס, ולרכוש את הבגדים, שילוו אתכם גם בעונה הבאה, הכנו עבורכם מדריך קניה עבור בגדי ילדים, שיסייע לכם לבצע בחירות נכונות ואיכותיות.

מדריך קניה לבגדי ילדים

מידות

בגדי ילדים נחלקים לכמה מידות, בגדי תינוקות במידות 0-3, 3-6, 6-9, 9-12,12-18, 18-24 וכן בגדי ילדים, שקופצים בשנים, 2, 3, 4, 5, 6, וכן הלאה. בכל בגד, בדרך כלל נתון נוסף של סנטימטרים.
על אף הפיתוי לרכוש את הפריט במידה הנכונה, אנו ממליצים למדוד את הילדים שלכם קודם לכן. באמצעות סרט מדידה. פעמים רבות, נראה כי המידה המופיעה על הבגד, אינה בהכרח המידה, המתאימה לילד, ומה שנראה כמו "בסדר" בעין, מתגלה כגדול למדי, כאשר הבגד מונח על הילד. רכשו עלפי סנטימטרים, ותהיו מופתעים עד כמה הבחירה מדויקת, ותשמש אתכם לזמן רב.

כביסה

נהוג לכבס בגדי ילדים בהרתחה של 90 מעלות, אך למעשה, זוהי המלצה, שברוב המקרים, תוסיף כמה מאות שקלים לחשבון החשמל שלכם. כבסו בגדי ילדים, עלפי הרשום בתווית (בדרך כלל בין 30 מעלות ל 40 מעלות) והקפידו לבצע שימוש באבקת כביסה עם אנזימי ניקוי (לאו דווקא, אבקה המיועדת לתינוקות וילדים) תלו בצל בלבד (ולא בשמש) ותיהנו מבגדים, שנשמרים כמו חדשים ולאורך זמן.

השקיעו בגווני הבסיס

במידה ואתם מעוניינים ליצור מלתחת יוניסקס, רכשו לכל ילד סט של בגדים בצבעים "ניטרליים" כמו אפור, בז', שחור, לבן, ג'ינס כך תוכלו ליצור מלתחת יוניסקס, שתשלב נהדר כמעט עם כל צבע. קשה מאוד לטעות בשילובי צבע, כאשר בוחרים צבע דומיננטי עם צבע בסיס, בין אם הוא מגיע בחלק העליון או בחלק התחתון, נסו זאת, ותיהנו מאופציות הרבות, שיפתחו לכם.

אל תרכשו בסוף עונה

רבים מבינכם, בוודאי מרימים גבה לנוכח ההמלצה, אך כאשר אנו רוכשים בגדים בסוף עונה, הם פשוט נלבשים באותה עונה, ונשלחים לאחסון בארון החורף/ קיץ. וכך למעשה, אנו שוכחים לבצע בהם שימוש בעונה הבאה (אחרי הכל זו כבר השקית של "הקטנים") במידה ויש ילדים קטנים נוספים בבית, הסיכוי לביצוע שימוש בבגדי סוף עונה גבוה יותר, אך עדיין, גם למקום אחסון יש משמעות. רכשו בגדים איכותיים במהלך העונה, ותמיד תוכלו להינות ממבצעים וקופונים.

לסיכום, כפי שניתן לראות על מנת להינות מבגדי ילדים לאורך זמן, כמו גם מוצרים אחרים כמו ילקוט לבית ספר, ומומלץ להתייחס לאורך בסנטימטרים ולא למידע המוטבעת, להקפיד על הוראות הכביסה ולייבש בצל, להשקיע בפריטים בעלי גוון בסיס, שיגוונו כל מלתחה, וייצרו "לוקים" מנצחים, וכמובן לרכוש בכל העונה, ולא לחכות לסופה, מחשש, שפשוט בגדים אלו "ילכו לאיבוד" במאמצי האחסון.