גני ילדים בחיפה

הצורך ברישום הילדים לגן ילדים אמין, אחראי, מקצועי וכמובן בטוח  – הוא צורך שבו נתקל כל הורה בעיקר כאשר חיי היום יום שלנו ההורים קדחתניים וכאלה שלא תמיד מאפשרים להורים לבדוק את מצב הילדים בכל רגע בו הם נמצאים בגן.

מלבד זאת, החדשות שאנו שומעים אודות גני ילדים והמתרחש בהם גורמות לנו לחשוש בכל פעם שאנו שמים את ילדינו בגן, גם אם גן הילדים שבו בוחרים נראה מושלם וגם אם הוא באמת כזה.

גני ילדים בחיפה

בחירת גן ילדים בצורה טובה

אם אתם הורים שצריכים לרשום את הילדים שלכם לגן חדש, באזור חיפה ובעיר חיפה – חשוב שתדעו כי ישנן כמה וכמה אפשרויות לבחירת גן, תוך שניתן לקבל מהורים שאתם מכירים ואף ברשתות החברתיות ובפורמים מתאימים המלצות על גני ילדים בחיפה.

אבל איזה אפשרויות עומדות בפניכם ברישום הילדים בגן?

כאשר אתם בוחרים גם לילדים שלכם, חשוב שתדעו כי ישנן כמה וכמה אפשרויות ביניהם גני נעמת, גני ילדים פרטיים בחיפה, משפחתון בחיפה, גני עירייה (חיפה מציעה מגוון גנים לקהל הרחב) כמו גם סוגים שונים של גני שעובדים לפי קונספטים שונים בשיטות החינוך כמו למשל: גן אנתרופוסופי, גני יער, גנים מוזיקאליים, ועוד.

בחיפה ישנם כמה וכמה גני ילדים מומלצים ביניהם: גן מנדי חיפה, גני עופרים, גן נמשים כמו גם גן  נוה אקדמיה. חוות דעת על כל גם וגן ניתן למצוא גם באתרים ייעודים, באתרים של העיר חיפה, בקבוצות שכונתיות הנמצאות ברשתות החברתיות וכמובן בשיחות עם הורים שילדיהם רשומים בגנים השונים.

אז כיצד בוחרים גן ילדים טוב?

כדי לבחור גן ילדים טוב, חשוב לשים לב לכמה וכמה דגשים בבחירה תוך שאתם מגיעים לכמה ביקורים בגן כדי לוודא כי הוא באמת משרת את האינטרסים של הילדים שלכם בצורה נאותה.

בדיקת הגן תעשה לפי רמת הניקיון בגן, טיב ואיכות הארוחות המוגשות בגן, ציוד בטוח ומגוון שיש לילדים כמו מזרונים, שמיכות, משחקים, כלי אוכל ועוד, פעילויות בגן חוגים וסדנאות, יחס נאות ונכון לילדים, דיווח להורים אודות כל בעיה עם הילד, יחס חם ונעים לילדים, כמות הגננות והסייעות בגן, רמת הבטיחות בגן (שערים סגורים, אינטרקום, מיקום מרכזי וטוב), תכנים המועברים לילדים בגן, סוג שיטת החינוך ועוד.

בנוסף את הגן יש לבחור ולהתאים לפי גיל ילדכם, כאשר יש להתאים פעוטון בחיפה לילדים בגילאי חצי שנה עד גיל שנתיים או שלוש, תוך התאמת הגן ליכולות של הילד גם מבחינת תפקודים, ויכולות מוטוריות ונפשיות.

עוד חשוב להתייעץ עם אנשי המקצוע המומחים לגבי התאמת הגן לילדכם או עם הורים מנוסים שיוכלו להכווין אתכם אל גן טוב בחיפה.

נגישות