בטבע, בבית ואפילו על החוף: רעיונות מקוריים לצילומי הריון

רגע לפני הרגע המרגש ביותר של החיים, זה הזמן לשריין יום ולסגור צילומי הריון אשר יישארו כמזכרת לכל החיים. בכדי שתוכלו להפיק יום צילום מקורי, להלן מספר רעיונות מקוריים אשר יאפשרו לכם לקבל מזכרת יפהפייה ומיוחדת לקראת בואו של הרך הנולד.

צילומי היריון: כך תוכלו להפיק צילום מקורי ובלתי נשכח

בשנים האחרונות ניתן לראות כיצד הטרנד של צילומי היריון הולך ותופס תאוצה. למעשה, הורים לעתיד מבינים כי מדובר בתקופה מרגשת ובלתי נשכחת אשר אותה יש לשמר, ומה יותר טוב מאשר צילום אותו ניתן להציג לבני המשפחה והחברים ולאחר מכן להעניק לילד/ה? אולם, לאור העובדה כי מדובר בצילומים מיוחדים אתם בוודאי תוהים לעצמכם כיצד ניתן להפיק את יום הצילום בדרך מקורית ומיוחדת יותר. בכדי לעשות את זה, החלטנו להרים את הכפפה ולהעניק לכם רעיונות לצילומי היריון מקוריים אותם כל אחד יכול לאמץ.

בטבע בבית ואפילו על החוף רעיונות מקוריים לצילומי הריון

צילומי היריון במדבר

המדבר מהווה רקע יפהפייה בעבור צילומי היריון. כך לדוגמה, באתר מצדה תוכלו להצטלם על רקע נוף הררי עוצר נשימה באור יום או בשעות השקיעה אשר הופכות את האזור לעוצר נשימה – וזאת בשל הצבעים הוורודים חומים וכתומים אשר נוצרים בעת שקיעת השמש. הנוף המדברי מאפשר לכם להתחבר לטבע, ובהתאם לכך לתת מקום לאימא אדמה אשר מתקשרת באופן הדוק עם תהליך ההיריון והלידה. אולם, שימו לב כי בתקופת הקיץ המעלות במדבר חוצות את רף 40 המעלות ולכן מומלץ לבדוק מראש את תחזית מזג האוויר, כך שיום הצילום יעבור בנעימים וללא חשש מהתייבשות או מכת חום. 

צילומי היריון בפארק מים

עתידה ללדת בתקופת הקיץ? ובכן, זה הזמן להתחבר לילדה הפנימית שבך ולהצטלם על רקע פארק מים. ברחבי הארץ ניתן לאתר בקלות עשרות פארקים אשר מהווים מצע מושלם בעבור צילומי זוגיות והיריון, כל זאת בשילוב של מים, מפלים וצבעים עזים אותם ניתן להכניס לפריים באמצעות צילום ליד מגלשות צבעוניות. מדובר בצילומים מקוריים והומוריסטים אשר מאפשרים לכם כזוג לקבל חווית צילום יוצאת מהכלל, כולל אפשרות לצילומים מתחת למים – בבריכה עצמה.

צילומי היריון במוזיאון

צילומי היריון במוזיאון הם דרך מקורית מאוד בעבור צילומים מהסוג הזה. על רקע פסלים, תמונות ומיצגים ניתן לקבל תמונות עוצרות נשימה אשר משלבות בין אומנות לבין צילום פורטרט שלכם כזוג או של הבטן ההריונית היפה. יש לקחת בחשבון כי לא כל המוזיאונים בישראל מאפשרים לבצע את הצילום הזה ולכן יש לבחון מראש ואף להתריע בפני המוזיאון כי אתם מגיעים במיוחד למקום לצילום. נוסף לכך, ניתן לבחון ברשת מוזיאונים אשר נמצאים באוויר הפתוח ומאפשרים ביקור חופשי, וזאת בכדי שתוכלו להקל על עצמכם ולשלב בין אומנות לבין תנאי חוץ באופן מדויק ומושלם לרוח התמונות.

נגישות