קניות לילדים לקראת החג? כך תעשי את זה נכון

חגים במסורת היהודית לא חסר, ונראה כי בכול 3 חודשים מגיע איזה חג משמח שמוביל לחופשה, לסופי שבוע נעימים ולארוחות ערב משפחתיות וחגיגיות. דבר נוסף שמאפיין את החגים היא האווירה החגיגית כמו גם המתנות שאנו נוהגים להביא לבני המשפחה על מנת לשמחם ביום החגיגי. הילדים שלך או של בני המשפחה הקרובה, ממתינים בשקיקה למתנות החג. לכן כדאי לשמח אותם עם שי מיוחד, אך לעשות זאת תוך בחירת מתנה איכותית ומקורית במחיר נוח. אז איך רוכשים מתנות לחג? הנה מספר הצעות ייעול:

השוואת מחירים

לילדים יש אינספור בקשות ותקוות והם מייחלים למוצרים שונים בעלויות שונות. לדוגמה: האייפון החדש של אפל יכול להיות מושא נפשם של ילדים, כמו שערכת הסליים הצבעונית יכולה לרגש אותם בדיוק באותה המידה. אם את יודעת על מוצר מסוים שהילד רוצה – מומלץ לבצע השוואת מחירים באינטרנט. כיום יש אתרים שמבצעים השוואות מחירים במהירות ומקנים מידע טכני אודות כל מוצר. באתר מיי ליסט תוכלי למצוא מוצרים שונים החל מערכת בצק ליצירה עד לביגוד, משחקים, או מכשירים אלקטרוניים פופולאריים. בכך תוכלי לחסוך כסף, התרוצצות בין חנויות, ומשאבים.

קניות לילדים לקראת החג כך תעשי את זה נכון - עידן בן אור

שימושיות

כשאנחנו קונים מתנות לילדים אנחנו רוצים להעניק מוצר או פריט שיהיה שימושי. בדקי איזו מתנה תהיה שימושית ולא תעלה אבק. בררי עם ההורים של הילדים או עם עצמך – איזה מוצר יכול להעניק שעות של הנאה? האם ספר ילדים טוב ישמח את הילד? או משחק חדש שיתאים לקונסולת המשחקים שבה הוא משחק? בדקי האם לילד/ה חסרים בגדים יפים לחג, או שמא הם זקוקים לצעצוע חדש? בחינת המטרה תספק הצלחה.

רכישת ביגוד לחג

לקראת החגים אנו מקבלים (בדרך כלל) שוברי מתנה למימוש בחנויות אופנה וברשתות השיווק השונות. אם את רוצה להשתמש בכרטיס לקניית בגדים לילדים, תוכלי לעשות זאת בקלות תוך בחירה בפריט מתאים מבחינת המידה, איכות הבד, צו האופנה ושאר משתנים. וודאי כי ניתן להחליף את הפריט בעת הצורך ושימי לב שאת מקבלת פתק החלפה שנארז עם המתנה.

התאמת המתנה לגיל הילדים

הילדים שלנו גדלים במהירות גבוהה, והם משנים את טעמם האישי במשחקים, בביגוד, באוכל ובחברים כמעט בכול יום. כדי למצוא מתנה שמתאימה לגילם, נסי לאתר משחק/ ספר/ ערכת יצירה וכדומה שיתאמו את גילם ואף יתאימו לגילים יותר גבוהים יותר. המתנה תאתגר אותם ותלווה אותם זמן רב אם היא תעמוד במבחן הזמן. לכן חשוב לבחור מתנה מאתגרת מחשבתית.

לסיכום, מתנות לחגים לא חסר וילדים שחומדים את המתנות ימתינו להן בשקיקה. כדי לספק מתנה מוצלחת בצעי את הבירורים הדרושים ובחרי בפריט איכותי במחיר נוח ומשתלם.

נגישות