אמא קרייריסטית: עוזרת אישית ווירטואלית היא השירות שאת צריכה לניהול העסק שלך

עוזרת אישית ווירטואלית

להיות אישה שהיא גם אמא לילדים קטנים וגם מנהלת קריירה מצליחה זה דבר לא פשוט בכלל. השילוב בין הדאגה לטיפול בילדים לבין המטלות השונות של העסק אשר בניהולכן או התפקיד הבכיר בו אתן מועסקות הוא לא פשוט. לרוב, אימהות קרייריסטיות מרגישות שהדבר הכי נדיר בעולם הוא זמן פנוי או זמן בכלל. במאמר הזה נרצה להציג בפניכן שירות אשר יכול מאד לעזור לכן להתנהל ולשלב את שתי המשימות החשובות שאתן עושות בתור אימהות ובתור נשות קריירה. השירות הזה נקרא עוזרת וירטואלית והוא מציע לכן שלל פתרונות אשר ייעלו את תהליכי העבודה והניהול השונים, יתנו לכן ראש שקט להתנתק לפעמים מהטלפון, המחשב והאימייל ויאפשרו לכן גם יותר פנאי עם המשפחה והילדים וגם יותר זמן לתכנן ולחשוב בגדול על העסק שלכן או החברה אותה אתן מובילות.

עוזרת וירטואלי, שירות מציאותי

עוזרת וירטואלית הוא שירות אשר מאד התפתח בשנים האחרונות. אם פעם היה מדובר במעין מענה קולי אנושי ותו לא, הרי שכיום זהו פתרון עסקי לכל דבר. לחצו כאן למידע על השירות מאתר אשר מתמחה בתחום. השירותים השונים של עוזרת וירטואלית יכולים כמובן להינתן על ידי צוות שלם של עובדים אשר עובדים מרחוק כאשר כל אחד או אחת תורמים לפי כישוריהם. היתרונות כאן הם ברורים:

היכרות עמוקה עם העסק שלכן

לעוזרת אישית וירטואלית יש היכרות עם העסק הספציפי שלכן. הן יכולות להכיר את העובדים או את הלקוחות העיקריים בשם, להבין את מבנה העסק, להבין את מחזורי הפעילות וכך לתת שירות טוב יותר שאיננו סתם מענה אוטומטי על שאלות.

ניהול תשלומים מול לקוחות וספקים

אחת הבעיות הגדולות בעסקים רבים הוא כל נושא התשלומים הן הקבלה שלהן והן התשלום לספקים. השירות יספק לכם עוזרת אחראית אשר יודעת לעשות גביה כמו שצריך ולא להוציא שקל מעבר למה שחייבים.

חריצות ויוזמה

עוזרת אישית ווירטואלית צריכה להוכיח את עצמה. לכן היא פועלת מתוך ראיה רחבה ונכונות לעזור באמת. היא לא מועסקת על ידכן ולכן לא יכולה להתעצל ולהתחבא מאחורי מגבלות הנובעות מחוקי עובד – מעביד סוציאליים, ולא צריכה לקיים יחסי עובד-מעביד באופן קבוע.

עונה לטלפונים

העוזרת הווירטואלית תיתן לכן את השקט מהצלצולים. זה יאפשר לכן להיות בפגישות חשובות ולהתרכז בהן או לחילופין, להשקיע זמן איכות עם הילדים.

מתאמת פגישות ומסדרת לו"ז

תיאום פגישות הוא נושא מורכב ועוזרת וירטואלית תעשה אותו במלואו. החל מתיאום הזמנים ועד שליחת התזכורות וניהול השינויים של הרגע האחרון. עוזרת אישית ווירטואלית תוכל להזכיר לכן להתכונן לפגישה מסוימת, לקחת אליה את החומר הדרוש ואפילו תעשה את ההזמנה של המקום אם היא נערכת בבית קפה למשל.

עוזרת בקבלת לידים

עוזרת וירטואלי תעזור לכן לא לפספס אף ליד אשר מגיע לאחר שעות העבודה. בכך היא תחזיר את ההשקעה בה מהר מהצפוי.

עושה את המשימות האפורות

בכל עסק או חברה גדולה יש משימות שאף אחד לא אוהב לעשות. לדוגמא, בדיקה של חשבוניות מול ספק מסוים בשביל למצוא חיובי יתר או לעקוב אחרי שינויים במחיר לאורך תקופה. עוזרת אישית ווירטואלית תהיה להוטה לבצע את המשימות הללו כי מבחינתה מדובר בעבודה שלה.

 

אם עדיין אין לכן ניסיון בעבודה עם עוזרת אישית ווירטואלית, אנחנו ממליצים לכן לקבל הצעת מחיר ולהתחיל לתכנן מה תעשו עם כל הזמן הרב אשר יתפנה לכן!

נגישות