שעת יצירה: פעילויות משותפות לאימא ולבת

כאימא שרוצה לספק לילדה שלה את המעטפת הטובה והחמה ביותר, אין ספק כי זמן האיכות שיש רק לכן מהווה הזדמנות מצוינת לגיבוש ולחיזוק הקשר המשפחתי. למעשה, במקום לצפות בטלוויזיה או ללכת לראות הצגה, אפשר ואף רצוי לנצל את הזמן הפנוי לטובת שעת יצירה אשר תוביל לא רק לשריפת זמן אלא גם לגיבוש משפחתי רק של האמא והבת. דרך אתר תחביבן איתרנו את מיטב הפעילויות שאותן ניתן להזמין עד הבית, לטובת יצירת זמן איכות:

ציור יהלומים

פעילות נהדרת בעבור מבוגרים כמו גם ילדים ובוודאי בעבור אימא ובת הוא ציור יהלומים. מדובר בערכה הכוללת בד קנבס ללא מסגרת, פינטה, דבק וכן אבנים נוצצות שנראות בדיוק כמו יהלומים, כאשר במסגרת הפעילות תוכלו לשבץ ביחד יהלומים על גבי הציור ובכך להוביל ליצירה של ציור מקסים ואומנותי. באתר תחביבן תוכלו למצוא עשרות דוגמאות של ציורי יהלומים – החל מציור כלב עד ציור ועד פרפר. לא נדרש ניסיון קודם אלא רק דיוק וסבלנות, ועל כן מדובר בפעילות משותפת נהדרת ומגבשת מאוד.

 

 

תפירת בובות

פעילות מקסימה שאותה ניתן למצוא ולרכוש באתר היא תפירה של בובות. ערכות התפירה הפכו לטרנד משמעותי מאוד בשנים האחרונות, ועדות לכך ניתן למצוא בביקוש הגבוה לרכישה של ערכות תפירה בדמות בובות הכוללות בדים לבגדים של הבובה, אביזרים, נעלי בובה מוכנות וכן סריגי בד איכותיים לגוף הבובה. הערכה מגיעה עם הוראות תפירה לצד סרטונים שמדגימים כיצד לבצע את התהליך, כל זאת מתוך מטרה ליצור בסופו של דבר בובה יפה, איכותית ובעלת ערך סנטינטלי הן בעבורך כאמא אבל גם בעבור הילדה שיכולה לתפור בעצמה בובה.

פאזל תלת ממד

אחת מהפעילויות שצברו תאוצה בתקופת הקורונה היא ללא ספק פאזלים. באתר תוכלו להזמין פאזלים תלת מימד כולל יכולת לצבוע את הפאזל וכן לנצל את הפעילות לטובת העשרה, מאחר ובאתר אפשר לבחור מבין מגוון רחב של פאזלים, כולל פאזלים חינוכיים שיכולים לסייע לא רק לטובת יצירה של פעילות מהנה וכיפית אלא גם לפתח אצל הילדה תפיסה חזותית ופיתוח השפה. כאן תוכלו למצוא מידע מורחב בנוגע לניצול של משחקי קופסה כמו פאזלים לפיתוח הילדה, כך שניתן יהיה לנצל את הפעילות הזו גם להעשרה אבל גם למשחק משותף.

כרית

הכנה של כרית מהווה פעילות נהדרת בעבור אם ובת, בייחוד מאחר ולא נדרש ניסיון קודם והערכה מגיעה ביחד עם קנבס שעליו סכמה מודפסת, חוטי צמח ומחט. הכרית היא כרית סטנדרטית שמגיעה במגוון רחב של עיצובים וסגנונות, ועל כן מדובר בפעילות נהדרת שבמסגרתה תוכלו ביחד ליצור כרית מעוצבת שיכולה להשלים את תמהיל העיצוב של החדר שלה כמו גם לפתוח צוהר לעבר יצירה של תחביב מהנה בדמות תפירה של כרית בעבודת יד.

לסיכום

ערכות יצירה מהוות דרך מצוינת ליצור זמן איכות וגיבוש של אם ובת. דרך האתר של חנות תחביבן ניתן לבצע את הרכישה באופן מאובטח ועם משלוח מהיר עד הבית, כל זאת מתוך מטרה להוביל בסופו של דבר לניצול של זמנים אך גם להרחקה של הילדה ממסכים. בעידן המודרני, הורים רבים נאלצים לחפש פתרונות יצירתיים בשביל פעילות משותפת עם הילדים  ועל כן בעבור פעילות של אם ובת, אין ספק כי אתר תחביבן מהווה את המקום המושלם לפיתוח של יצירתיות וכן יצירה של תמהיל רכישה שמגלם בחובו שפע של יתרונות גם מבחינה מחשבתית ותפיסה מרחבית אבל גם מיקוד ופיתוח הטעם האישי, במסגרת של שעת יצירה.

נגישות