ארוחת ערב משפחתית: לארוחה בשרית, תצטרכו בשר איכותי באמת

אנשים רבים אוהבים להשקיע בארוחת הערב המשפחתית בסופי השבוע. לשם כך נדרשות הכנות רבות כאשר העיקרית היא כמובן רכישת הבשר הנכון. זו לא משימה כל כך קלה מכיוון שיש הרבה סוגי בשר, הרבה נתחים וגם רמות מחיר שונות. למרבה המזל, יש עסק אשר יכול לעזור לנו לעשות סדר וגם לקבל נתחי בשר שהם לא פחות ממושלמים. העסק הזה הוא קצביה מיוחדת אשר התחילה את דרכה כחנות קטנה וכיום היא מקור הבשר הכי איכותי בארץ. אם אתם מתכננים ארוחת ערב משפחתית, המשיכו לקרוא.

מכינים את המצרכים לארוחה

הדבר הכי חשוב כאמור בכדי להנות מארוחת ערב משפחתית טעימה וכיפית, הוא בשר איכותי. יש מקום שבו ניתן לקנות מוצרים איכותיים כאלה, למשל אטליז בפתח תקווה – האטליז המומלץ אשר שייך לרשת מעדני גורמה. הרשת הזו מתמחה מאז שנת 1972 בבשר טרי ואיכותי. את הרשת הקים אהרון עזר ז"ל וכיום הרשת מנוהלת על ידי דור ההמשך של המשפחה אשר דואג למוצרים הכי איכותיים שיש במחירים הכי טובים.

בשר טוב לארוחה צריך להיות בעל כמה תכונות בסיסיות:

  • כשרות – ראשית אנחנו רוצים שהכשרות של הבשר תהיה ללא כל פשרות ובהשגחה המוכרת על ידי הרבנות הראשית. מעדני גורמה מספקים את הכשרות הזאת ועוד הרבה מעבר לכך.
  • טריות – נתחים טריים נותנים את התוצאה הכי טובה במטבח. הם עסיסיים במידה ויש להם טקסטורה וטעם משובחים. כל הנתחים הטריים של מעדני גורמה הם כאלו.
  • איכות גידול הבשר – במעדני גורמה יש הנהלה מקצועית אשר מחליטה מאיזה מגדל לרכוש ואיזה מגדל לא יכול להיות ספק של הרשת. זה מאפשר ללקוח לקבל את הבשר הכי טוב. גידול הבשר לוקח בחשבון את המזון אשר עליו מגדלים את החיות, שטחי המרעה ועוד. ככל שאלו יותר טובים, כך הבשר יהיה יותר איכותי.
  • מקצוענות בשיווק – כדי לבשל את המנות הכי טובות לארוחת ערב משפחתית, צריך להבין מה רוכשים וכיצד מכינים אותו. רשת מעשני גורמה מעסיקה צוות של מקצוענים אשר יוכלו תמיד לעזור לכם לקבל את ההחלטה הנכונה באשר לנתח זה או אחר.

ארוחת ערב משפחתית: לארוחה בשרית, תצטרכו בשר איכותי באמת

מגוון מוצרים

ברשת יודעים שאנשים שונים אוהבים סוגי בשר שונים. לכן מוצעים נתחים של בקר, הודו, עוף, דגים או אפילו בשר טחון להמבורגרים או קבבים טעימים. כמו כן, הרשת מציעה את המגוון העשיר והאיכותי ביותר של מוצרים משלימים כמו לחמניות וטיבולי בשר שונים. ניתן להגיע ולרכוש לא רק נתחים מובחרים לעל האש, אלא גם לקבל אותם ביחד עם כל מה שצריך בכדי להכין אותם.

את מוצרי הרשת ניתן להשיג באטליזים נוספים רבים: רעננה, בת ים ועוד. הרשת מוכרת את מוצריה גם ברשתות השיווק השונות בפריסה ארצית רחבה. זה מאפשר לכל מי שרוצה להכין ארוחת ערב משפחתית מושקעת, להגיע ולבחור את הבשר אשר מתאים לו.

אנחנו בטוחים שרשת מעדני גורמה תמשיך לשרת אותנו עוד שנים רבות קדימה. דור ההמשך של המשפחה דואג לשמירה על איכות בלתי מתפשרת ולנו הצרכנים נותר רק ללקק את האצבעות ולהמשיך להנות.

שתהיה שנה טובה, חג שמח ומועדים לשמחה!

נגישות