החנויות שאתם חייבים להכיר בתור הורים

עם כל הכבוד לפרופסורים ולמגוון מומחים, יש דברים שרק הורים לילדים יודעים, ולו כי הניסיון לימד אותם, ולרוב בדרך הקשה. מכאן ממש כפי שרק הורה יודע מהי "ארוחת ארבע", או מהי המשמעות המפוקפקת של המונח "בא לי", כך הורים רבים מכירים מספר חנויות שמוטב להיות מודעים אליהן, אם כי מבקשים לשמור על השגרה, לחסוך כסף, לקבל מענה מידי וכדומה. גם אתם הורים? בואו תבחנו אם אתם מכירים את הרשימה הבאה:

חנויות להורים

סופר פארם

מי שלא קם ביום שבת לצד ילד שחש לא טוב וגילה שאין לו בבית תרופה להקלה על הכאבים, עשוי שלא להבין מדוע כה חשוב להכיר סופר פארם שפתוח גם בסופי שבוע. מכאן שבין אם ביום שבת מגלים שנגמר התמ"ל, נאבד המוצץ, אזלו החיתולים, או נגמר האקמולי, הרי שראוי להכיר את הסופר פארם הקרוב שפתוח בכול יום. כך למשל אם אתם תושבי פתח תקווה והאזור, תשמחו להכיר את סופר פארם פתח תקווה שתמיד יקבל בברכה ויהווה גלגל הצלה.

בייבי טבע

"בייבי טבע" הינה רשת חנויות שמתמחה בטיפול טבעי בתינוקות וילדים ובנוסף מכילה מוצרים משלימים לאימהות טריות ודולות. המוצרים הטבעיים מהווים מענה עבור שורת מחלות ומסייעים לשמור על הבריאות. החנות עצמה יושבת בת"א, אך גם מאפשרת רכישה מקוונת, כך הורה שמבקש לקבל באופן מידי מוצר מסוים פשוט יכול לבצע הזמנה. בין היתר ניתן למצוא בחנות שלל שמנים אתרים, צעצועי התפתחות, מארזי מתנה, חיתולים רב פעמיים, מוצרי טקסטיל וכדומה.

מוצצים

ילדים הם עולם ומלואו, אך בין היתר מהווים הוצאה לא קטנה, ועל כן מומלץ להכיר יעד זול בו ניתן להשלים מגוון רכישות, כגון בגדים, חיתולים, בקבוקים, שמיכות, מוצרים לרכב וכדומה. עוד נציין שהמבחר רב, יש שלל סניפים והמחירים נוחים. אי לכך הרבה פעמים כאשר מחפשים מתנה עבור תינוק חדש, מומלץ להעניק שובר מתנה של הרשת, ולו כי הפריסה הרבה מאפשרת גישה נוחה.

עדן טבע

אנשים רבים יכולים לאכול ג'אנק, אך כאשר הם נהפכים להורים הם מייחלים לנהל אורח חיים בריא, ועל כן מחפשים חלופה לפסטה הרגילה, למיץ הפטל המלאכותי, לסוכריה על המקל, לגבינה הרגילה וכדומה. לאור הדברים מומלץ להכיר את רשת "עדן טבע" שמציעה עולם שלם של מוצרים בריאים. מכאן שגם אם לא רוכשים בחנות מדי יום, טוב להכיר שהיא קיימת.

הפיראט האדום

"אבא תקנה", "גם אני רוצה", "מתי תקנו לי", "אני רוצה כמו שלו" ועוד אינספור צירופי מילים שרק ילדים יודעים לחבר ביחד בכדי להוביל אותנו ההורים לצאת בהבטחה: "בטח שנקנה לך"! אין מה לעשות, ילדים אוהבים מתנות ואילו אנו ההורים אוהבים מחירים שפויים לצד יעדים קרובים, ועל כן מוטב להכיר את רשת "הפיראט האדום" שכוללת מבחר צעצועים במחירים שווים.

צומת ספרים

ציינו מתנות ועל כל נוסיף שאם כבר נשברים, מוטב שהמתנה תכיל ערך מוסף – תלמד את הילד להאזין לסיפור ותיקח אותו לעולם של דמיון ומעוף. מכאן שחשוב להכיר את "צומת ספרים". חנות זו מציעה לא מעט מבצעים, ספרי ילדים מובחרים ואף מגוון משחקי קופסה לכל המשפחה. אי לכך בין אם מבקשים למצוא מתנה לילד מהכיתה ובין אם מבקשים למצוא מתנה שניתן לכתוב עליה הקדשה, הרי שמדובר באופציה מבטיחה.

פרגנו ושתפו

הכרתם את רוב הרשימה? נראה שגם אתם הורים! לא הכרתם? אף פעם לא מאוחר – תמיד טוב לקבל טיפים נוספים! מכירים חנות מדהימה נוספת שנוגעת לילדים? פרגנו ושתפו, אין לדעת מתי המידע יתגלה כשימושי.