עם גלגל"צ אונליין: 5 דרכים להעביר את הימים בהסגר ביתי

מי שהמתין לחופשת הפסח כדי לנוח, לא ידע עד כמה החופשה הנוכחית תהיה ארוכה. נגיף הקורונה הלא צפוי הוביל לבידוד בבית, להסגר ולעוצר, ומכאן לשעמום גדול שתוקף כמעט כל אדם בארץ ובעולם. אם כבר צפיתם בכול הסרטים והסדרות שיש, אם סיימתם לקלוע צמות בכול הראש, והוצאתם יותר מידי את הכלב (גם הכלב רוצה לנוח!) כדאי שתכירו דרכים נוספות להעביר את הזמן הפנוי בכיף. אז הנה 5 דרכים להעברת ההסגר הביתי:

האזנה לתוכניות רדיו מעניינות

אחד האמצעים הנפוצים להעברת הזמן – תוך התעדכנות בכול מה שקורה – נוגע להאזנה לרדיו. שדרני הרדיו שמשדרים כעת מהבית, מציעים למאזינים מוזיקה טובה, דיווחים בזמן אמת, חדשות, תוכניות אקטואליה ופינות מעניינות. אחת התחנות האהובות היא גלגל"צ. תחנה שמעבירה את הזמן עם מוזיקה טובה, מסירת ד"ש חמה ליקירים, דיווחי תנועה ותוכניות מוזיקה איכותיות. אם תרצו, תוכלו להאזין לשירים בגלגלצ אונליין במשך כל שעות היום ובכך להרגיש שמישהו נמצא איתכם כל הזמן וכי אתם ממש לא לבד.

כתיבה למגירה

רבים הישראלים אשר כותבים למגירה. חלקם כותבים שירה, יש את מי שעובדים על רומן או ספר מתח, ואת מי שפשוט אוהבים לכתוב, ואין זה משנה אם מדובר בסיפורים קצרים או בכתיבת יומן. זמן הבידוד מהווה הזדמנות נפלאה לשבת מול המחשב (או מול מחברת) ולכתוב את כל מה שאתם רוצים או מרגישים. לכו תדעו, אולי אתם תהיו 'עמוס עוז' החדשים?

עם גלגלצ אונליין 5 דרכים להעביר את הימים בהסגר ביתי עידן בן אור

אימוץ חיית מחמד

חיית מחמד כמו כלב, חתול ואפילו אוגר או תוכי, תמיד יהיו שם בשבילכם והם חברים טובים שתורמים לאיכות החיים ומעבירים את הזמן בכיף. ברחבי הארץ יש מגוון רחב של עמותות ומכלאות שמציעות אימוץ כלב או חתול אשר יהיו החברים שלכם לפחות לעשר השנים הבאות. אם תמיד חשבתם לאמץ חיית מחמד – זה בדיוק הזמן לכך.

קורסים און ליין

זוכרים את הקורס במסחר ב שתמיד חשבתם להצטרף איליו? או את קורס התפירה של חנות היצירה שאתם אוהבים? זמן הקורונה הוליד מיליוני סרטונים, הרצאות וקורסים און ליין שמאפשרים להכיר ולהתמחות בתחביבים חדשים שתמיד רציתם להתפנות אליהם.

התנדבות

כמעט כל אחת ואחד שמעו את הסיפורים הקשים על קשישים שנותרו לבדם בזמן הקורונה. ומי מאיתנו לא תהה לגבי חיילים בודדים שכעת אפילו בודדים יותר. תקופת הבידוד שנכפתה עלינו יכולה לסלול לנו את הדרך אל התנדבות מסוגים שונים תוך יצירת קשר עם גורמים כמו עמותות, אגודות ואפילו קבוצות בפייסבוק שמארגנות מערכי התנדבות עבור מי שזקוק לסיוע, אוכל או חברה טובה.

אז זה הזמן למנף את תקופת הבידוד ולנתב את הדרך לעשייה, רוגע, יצירה ותרומה לסביבה.

נגישות