רגע לעצמכם: טיפים להורים שמתאמנים

תוסף קולגן לספורטאים

לשמור על שגרת אימונים מהווה ללא ספק אתגר, אולם האתגר כפל ומכופל כאשר מדובר בשגרת אימונים המשלבת גם טיפול בילדים. כיצד תוכלו להקדיש לעצמכם זמן איכות ולטפח את הגוף והנפש לצד היותכם הורים? אנחנו כאן עם כל הטיפים הטובים.

שגרת אימונים להורים: כך תוכלו להקדיש זמן לעצמכם

אין ספק כי אחד האתגרים המשמעותיים ביותר בעבור הורים הוא יצירת איזון בין החיים הפרטיים לבין גידול הילדים. לא מעט הורים מחליטים לקחת את עצמם בידיים, ולהעניק לעצמם זמן איכות לצורך שיפור הגוף ונפש – באמצעות אימון. אם גם אתם מזדהים ומתאמנים, גם אתם בוודאי נתקלים בקושי עם האיזון העדין. לצורך כך, החלטנו לסייע לכם באמצעות טיפים של הורים וכן מאמני כושר מובילים, כל זאת בכדי שתוכלו לשמור על שגרת אימונים קבועה ומסודרת – כחלק מאורח החיים ודוגמא לילדים.

נטילה קבועה של תוספי תזונה

תוספי תזונה מהווים מוצר משלים בעבור שגרת האימונים שלכם. כיום באמצעות חנות מקצועית ניתן לבצע רכישה של מגוון תוספי תזונה ייעודים להפחתה במשקל, שמירה על איזון ועידוד קצב חילוף החומרים. תוסף קולגן לספורטאים מבית קולגן פלוס נחשב לאחד התוספים הטובים ביותר, בשל ריכוז של חומרים פעיל אשר מעודד את בניית ושיקום השריר לאחר אימון. הכניסו לעצמכם תזכורת בפלאפון, כך שתוכלו ליטול את תוספי התזונה באופן קבוע.

אימון משפחתי קבוע עם הילדים

הילדים שלכם מסתכלים עליכם כדמות להערצה, ולכן ניתן בהחלט לשלב את הילדים בשגרת האימונים – בהתאם לסרגל המאמצים שלהם. באמצעות אימון משפחתי תוכלו גם לשמור על שגרת האימונים אך גם לספק לכם ולבני המשפחה פעילות משפחתית מגבשת, אותה ניתן ליישם כבר בגילאים צעירים.

אימון לאחר שעת השכבה

בדרך כלל, בשעות היום הילדים פעילים מאוד ולכן נדרש לפקוח עליהם עין. על כן, מומלץ להתאמן בשעות הערב ולאחר שהילדים נרדמו, כך שתוכלו להקדיש זמן לעצמכם. כמו כן, ניתן בהחלט לקום כשעה מוקדם יותר בבוקר לצורך אימון, ועל כן מומלץ לבחון עם עצמכם מהן השעות "הנוחות" ביותר לזמן אימון, ולקבוע אותם ביומן.

יצירת מחויבות

לא פעם, בשל העומס עם גידול הילדים אנחנו מרימים ידיים ומפסיקים להתאמן. חשוב לייצר מחויבות, הן באמצעות קבלת עזרה דרך ההורים ובני משפחה לצורך שמירה על הילדים במהלך היום כך שתוכלו לצאת להתאמן והן דרך הצהרות לסביבה ולמשפחה. ככל שתהיו מחויבים יותר למטרה, תוכלו למצוא את הזמן להתאמן, גם כאשר אתם הורים פעילים.

עשו זאת בעצמכם

אם אין לכם זמן לצאת לחדר כושר, זה הזמן להפעיל יצירתיות. השתמשו בדברים שיש לכם בבית כמו בקבוקי מים של הילדים או צעצועים, ובכך גם לשדרג את האימון שלכם, וגם להשתמש בחומרים שיש בבית, לצורך אימון ביתי אך אפקטיבי.

נגישות