מנקים את הבית – שואב אבק רובוטי מומלץ יעשה לכם את העבודה

ניקוי הבית הוא משימה שאף פעם לא נגמרת. להורים לילדים, בוודאי שלא חסרה עבודה מבחינה זו. מה הפתרון לכך? שואב אבק רובוטי עשוי לסייע מאוד ולהקל, על סדר היום העמוס של משפחות רבות. כיצד? ומה מציע השואב המומלץ VIOMI?

שואבי אבק רובוטיים – העוזרת הפרטית שלכם

שואבי האבק החשמליים, הציגו מהפיכה של ממש בכל הנוגע לניקוי הבית. במשך השנים מכשירים שימושיים אלה שוכללו, אבל לא הוצג עוד סוג מכשיר ששינה את התמונה ממש. זאת, עד שהגיעו שואבי האבק הרובוטיים. בגלישה אל אתר Ronlight, תוכלו להתרשם מכמה דגמים של שואבים כאלה. שואבי האבק הרובוטיים מקלים על העבודה, בדומה לרגילים. אך הם לוקחים זאת לרמה גבוהה בהרבה. מדובר על מכשירים מתוחכמים, אשר רוב עבודתם מתבצעת באופן עצמאי. אוטומציה זו, היא כמובן פריצת דרך משמעותית. נדרשו כמה שנים, בכדי שתחום מוצרים זה יבשיל וגם יהיה מוצע במחירים סבירים. דוגמה מצוינת לכך מספקים מוצרי Viomi.

הכירו את VIOMI

Viomi הוא קו בולט של מוצרי שואבי אבק רובוטיים. מוצרים אלה מומלצים, מאחר שהם מצטיינים ביכולות גבוהות, לצד מחירים נוחים. ליתר דיוק, מדובר בקשת מוצרים, אשר מספקת אפשרויות בחירה נוחות. כל זאת, זמין דרך יבואן מקומי (רונלייט), אשר גם מציע עבור מכשירים אלה שנתיים אחריות.

תכונות בולטות

בכדי להמחיש מה מכשירים אלה מסוגלים לעשות, זו היא רשימה חלקית מאוד של יכולותיהם:

לטאטא, לשאוב, לשטוף ולנגב – שואבי האבק הרובוטיים של Viomi לא רק שואבים. הם יודעים גם לטאטא, לשטוף את הרצפה ולנגב אותה לאחר מכן, דבר שמהווה יתרון גדול במיוחד שמדובר באזורים לא נגישים, כמו למשל מתחת למיטה (וכאן איך בוחרים אחת כזאת), ארון, שידה ועוד.

ניהול קל ונוח עבורכם – כיום, יש לכל דבר אפליקציה. אז אם יש אפליקציה לטוסטר חכם, ברור יש שגם לשואבים הרובוטיים. באמצעותה, כמו גם באמצעות הודעות קוליות מהמכשיר עצמו, תוכלו להתעדכן במתרחש. תוכלו לראות את חלוקת המבנה לאזורי ניקוי, את התקדמות המכשיר בתהליך הניקוי ועוד.

התמודדות עם לכלוך גס וכבד – השואבים של Viomi מתמודדים היטב, לא רק עם אבק. הם מסוגלים לשאוב גם פסולת כבדה הרבה יותר, דוגמת גרגרי אורז אשר נשפכו על הרצפה.

מנקים את הבית - שואב אבק רובוטי מומלץ יעשה לכם את העבודה

עצמאות בשטח 

היבט חשוב מאוד עבור שואב כזה, היא מידת עצמאותו במהלך הפעילות. לשואבי Viomi ישנה עצמאות כזו, אשר מתבטאת בין השאר ב:

הכנה אחת, עבודה ממושכת – בעקבות טעינה מלאה של המכשיר ועם מיכל מים מלא, הוא יהיה מסוגל לתפקד במשך שעתיים עבודה ברציפות. במקרים רבים, הדבר מספיק בכדי לבצע את כל עבודת הניקוי שדרושה לכם.

מיפוי וניווט חכם – מכשירים מתוחכמים אלה, ממפים את האזור מראש ושומרים מפות אלה לשימוש חוזר. הניווט שלהם ברחבי המבנה, מבוצע על פי אלגוריתמים שמאפשרים ניקוי יעיל, במינימום תנועה. הם יודעים לזהות את סביבתם ולפעול בהתאם, מבלי להתנגש ברהיטים או ליפול במדרגות.

חזרה לבד לתדלוק – הרובוט חוזר אל המטען, כאשר הוא מזהה שהסוללה שלו נחלשת. לאחר מכן, הוא חוזר אל הנקודה האחרונה שבה הפסיק לנקות.

מעבר מכשולים – אנו מדברים על רובוטים קומפקטיים ונמוכים, אשר נוסעים ברחבי הדירה באמצעות גלגלים קטנים יחסית. לכן, מעבר מכשולים איננו דבר של מה בכך עבורם. עם זאת, יש לכך פתרון. שואבי האבק הרובוטיים של Viomi מסוגלים לעבור מכשולים של עד 2 ס"מ.

לסיכום

כמו שיש בכל בית מטאטא ומגב רצפה, כדאי אם ניתן שיהיה גם שואב אבק רובוטי. בוודאי ככל שישנם ילדים.

נגישות